У Німеччині побоюються, що Трамп дасть Путіну «обдурити себе»

У Німеччині політики і громадські діячі висловлюють занепокоєння у зв’язку з майбутньою зустріччю президентів США і Росії, запланованою на 16 липня в Гельсінкі.

Німецькі ЗМІ цитують слова Петера Бейєра, координатора владної коаліції канцлера Анґели Меркель із трансатлантичної політики, який заявив про побоювання в НАТО щодо домовленостей, яких можуть досягти в столиці Фінляндії Володимир Путін і Дональд Трамп.

За словами Бейєра, недавня зустріч Трампа з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином – додатковий привід для занепокоєння щодо того, що президент США може дозволити російському лідерові «обдурити себе».

Читайте також: Чого очікувати від Трампа на саміті НАТО та під час зустрічі з Путіним?

«Кім поки тільки обіцяє, а Трамп називає сам факт проведення саміту успіхом», – нагадує він.

Про те, що він не довіряє президенту США, заявив і лідер опозиційної Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер. А голова Мюнхенській конференції з безпеки Вольфганг Ішингер нагадав, що зустріч Трампа і Путіна пройде після саміту НАТО 11-12 липня, на якій суперечності між США і їхніми союзниками можуть загостритися.

Що говорили радник Трампа і президент Росії після зустрічі в Москві


No media source now available

Трамп раніше неодноразово критикував країни, які входять до НАТО, зокрема Німеччину, за недостатній, на його думку, рівень фінансування НАТО. Виступаючи в штаті Монтана 6 липня, він заявив, що канцлер Німеччини Анґела Меркель просить США захищати Європу, але при цьому укладає газові угоди з Росією. Трамп також сказав, що «все життя готувався» до таких подій, як зустріч із Путіним, і впевнений в тому, що російському лідерові не вдасться його «переграти».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>