У Пакистані більше 120 людей згоріли заживо

Щонайменше 123 людини згоріли заживо та десятки отримали травми внаслідок загоряння й вибуху нафтовозу поблизу Бахавалпура в провінції Панджаб у Пакистані.

За даними рятувальних служб, вибух стався у неділю вранці, коли велика кількість людей прийшла зібрати бензин з танкера, повідомляє Al Jazeera.

Місцеві джерела повідомили виданню, що більшість жертв були жителями сусідніх районів, які збирали паливо з нафтового танкера, який перекинувся після відколу від національної автомагістралі в Ахмеді Пур Шаркіа.

Поранені були доправлені до лікарні Бахавалпуру та інших медичних установ.

“Кількість жертв, як очікується, зросте, оскільки багато з постраждалих перебувають у критичному стані”, – повідомляє Al Jazeera.

Вогонь також знищив велику кількість мотоциклів та транспортних засобів.

Кореспондент видання повідомляє, що танкер перекинувся, і “велика кількість людей кинулася на місце події та почала збирати паливо”, яка вилилося з бензовоза.

“Раптом цю територію охопило полум’я, і більшість людей потрапили в це полум’я. Скоріш за все, більшість з них вже несли паливо, тому в них не було шансів”, – повідомив кореспондент.

Він додав, що більшість тіл спалено до невпізнання.

Також він зазначив, що найближча лікарня не має опікового відділення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>