У партії Саакашвілі стверджують, що політика хочуть видворити …

Лідера партії “Рух нових сил”, екс-президента Грузії, колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі затримали прикордонники. Про це повідомив адвокат політика Руслан Чорнолуцький. “Це 100 відсотків прикордонники. Ми вже з’ясували”, – заявив адвокат у понеділок, 12 лютого, цитує агенція “Інтерфакс-Україна”.

У партії “Рух нових сил” заявили, що Міхеіла Саакашвілі можуть видворити з України, але поки що невідомо, яким саме чином. “Викинути Міхеіла з країни ймовірно будуть намагатися з аеропортів “Жуляни” чи “Бориспіль”, однак є ймовірність, що будуть вивозити з Києва автотранспортом”, – йдеться в повідомленні партії на сторінці в Facebook. Активісти партії перебувають в обох аеропортах.

Адвокат Саакашвілі зазначив, що в української влади немає законних підстав для депортації політика з України. “Саакашвілі перебуває в Україні легально, його довідка діє на підставі закону “Про статус біженців і осіб, які потребують додаткового захисту”, – сказав Руслан Чорнолуцький. Раніше суд відмовився надати Саакашвілі статус біженця. 

Нагадаємо, соратники Саакашвілі повідомили про його затримання в ресторані “Сулугуні” в центрі Києва. За їхніми словами, це зробили люди в масках, які повезли політика в невідомому напрямку. Нагадаємо, проти Міхеіла Саакашвілі порушено кримінальну справу за статтею “сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності”.

DW.COM

Міхеіл Саакашвілі із прихильниками проводить у Києві чергову акцію проти влади. На мітингу налічується кілька тисяч людей. (04.02.2018)

Міхеіла Саакашвілі затримали в центрі Києва невідомі в масках, повідомили соратники політика. Поки місце його перебування невідоме. В СБУ запевнили, що не затримували Саакашвілі. (12.02.2018)

За словами генпрокурора України Юрія Луценка, осінні акції протесту Саакашвілі і його прихильників були організовані для захоплення влади в країні, а їхнім спонсором виступив наближений до українського екс-президента Віктора Януковича бізнесмен-утікач Сергій Курченко.

Саакашвілі усі ці звинувачення заперечує, а продемонстровані генпрокурором аудіозаписи називає фальсифікацією. Він обіцяє продовжувати антиурядові акції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>