У Петербурзі активіста затримали через чорно-червоний шарф – рух «Солідарність»

У російському Санкт-Петербурзі на акції пам’яті російського опозиціонера Бориса Нємцова затримали активіста руху Солідарність Володимира Шіпіцина, який тримав в руках прапор України.

Як повідомляє телеканал «Дождь», під час затримання активісти скандували силовикам: «Ганьба».

Натомість, за даними руху «Солідарність», затриманого Володимира Шіпіцина звинувачують за статтею 20.3 КоАП Росії «демонстрація екстремістської символіки» через чорно-червоний шарф.

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

Як повідомили виданню «Інтерфакс-Росія» у місцевій поліції, в акції пам’яті Нємцова в Петербурзі взяли участь 350 людей, акція пройшла без порушень громадського порядкую. Про затримання у поліції виданню не повідомили.

У Санкт-Петербурзі відбувся мітинг пам’яті Бориса Нємцова (відео)


No media source now available

Мітинги на вшанування пам’яті російського опозиціонера відбулися також цього дня і в інших містах. Зокрема, в Москві, за даними видання «ОВД-інфо», поліція затримала трьох людей.

За даними російської служби Радіо Свобода, учасників ходи пам’яті російського опозиціонера Бориса Нємцова у Москві на місці збору оглядала поліція, вилучаючи плакати «Путіне, досить брехати і воювати» та «Я проти анексії Криму».

27 лютого – третя річниця з дня вбивства Бориса Нємцова, колишнього віце-прем’єра уряду Росії, згодом опозиційного політика.

Бориса Нємцова застрелили на Великому Москворецькому мосту неподалік Кремля 27 лютого 2015 року. Вирок у справі про його вбивство винесли в липні минулого року. Обвинувачених у виконанні вбивства політика засудили на терміни від 11 до 20 років позбавлення волі. Замовник злочину досі не встановлений.

Убивство Нємцова викликало обурення в усьому світі і привернуло увагу міжнародної спільноти до складного становища російських опозиціонерів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>