У поліції вибачилися за вигук "Лягай, Бандеро" під час затримання активістів у Києві

Про це повідомляє BBC.

Керівник поліції Києва Андрій Крищенко під час брифінгу у Києві заявив, що розпочато службове розслідування щодо правомірності дій поліцейських, які застосували силу проти активістів 9 лютого під Подільським управлянням нацполіції столиці.

Окремо він прокоментував відео, на якому видно, що один з правоохоронців вигукнув “Лягай, Бандеро”, коли клав активіста на асфальт.

“Я хочу вибачитися перед суспільством за дії цього працівника. Я особисто в силу переконання і розуміння історичної ситуації вважаю це неприпустимим”, – сказав Крищенко та пообіцяв, що ця особа буде встановлена та покарана.

“Можливо, я буду покараний”, – припустив Крищенко.

Слідчі вже розпочали кримінальні провадження за кількома статтями Кримінального кодексу: “Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу”, “Захоплення державних будівель” і “Хуліганство”, а також “Перевищення службових обов’язків”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>