У Правому секторі розповіли про конфлікт з Ланьо в Мукачевому

Один із керівників Правого сектора називає початком збройного конфлікту інцидент з ДАІ 7 липня.

Керівник політичного крила Правого сектора в Закарпатті Олександр Сачко розповів про конфлікт з нардепом Михайлом Ланьо в Мукачевому.

Радник голови МВС Антон Геращенко повідомив у Facebook, що 18 липня відбувся допит Сачко, під час якого він виклав свою версію розвитку подій.

Зазначається, що Сачко особисто не брав участі в подіях 11 липня в Мукачевому і може розповісти тільки те, що знав зі слів учасників подій, з якими нині немає зв’язку.

На його думку, конфлікт з Ланьо розпочався ще 7 липня, коли групу з кількох людей з Правого сектора затримали співробітники ДАІ.

“Потім під’їхала машина з людьми, наближеними до Ланьо, і ті також приєдналися до словесної перепалки. Потім співробітники ДАІ відпустили групу хлопців з ПС. Після чого керівнику служби безпеки правого сектору Артуру Керимову зателефонував помічник Ланьо Артур Пашкуляк і сказав, що Ланьо хоче зустрітися з керівником бойового крила ПС і поговорити”, – цитує Геращенко слова Сачка.

На запитання членів комісії, про що саме поговорити, Сачко зазначив: “Про те, що Правий сектор заважає Ланьо та його команді”.

“У чому точно заважає, він відповісти не зміг, пославшись на те, що не був безпосереднім учасником тих подій”, – зазначив Геращенко.

Сачко додав, що, за його інформацією, Ланьо займався підвезенням тітушок до Маріїнського парку, і це, швидше за все, “світоглядний конфлікт між колишнім членом Партії регіонів та ПС”.

Також, зі слів Сачка, саме Пашкуляк запропонував час і місце зустрічі – субота, 11 липня, о 12.00.

Він зазначив, що Правий сектор прийняв рішення поїхати на зустріч “з бойовим спорядженням і обмундируванням, щоб показати свою силу”.

“Цитую слова Сачко: “Завдання стріляти ніхто не ставив і не планував. Все робилося для того, щоб справити враження на Ланьо”, – додав Геращенко.

“Що сталося 11 липня на базі Антарес, він знає тільки зі слів тих, хто був там, особисто з Ланьо Сачко ніколи не зустрічався і не був знайомий”, – підсумував Геращенко.

Геращенко додав, що на запитання про стосунки закарпатського ПС і його особисто з Віктором Балогою Сачко сказав, що з Балогою він знайомий, останній раз зустрічався торік. Також Сачко підтвердив, що Балога добродушно кілька разів надавав допомогу Закарпатському ПС минулого року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>