У представництві президента в АРК пояснили необхідність поліції Криму

Однією з причин формування патрульної поліції Криму до кінця року є брак патрульних у Херсонській області, щоб контролювати ситуацію в регіоні, який межує з тимчасово окупованих Кримом, повідомив перший заступник Постійного представника президента в Криму Ізет Гданов “Громадському радіо“.

“Кількість поліцейських, які були до анексії Криму в Херсонській області, залишилася на тому ж рівні. Тому там немає достатніх сил поліції, щоб повноцінно відпрацювати ту ситуацію, яка склалася. Через кожен з трьох пунктів пропуску проходять наші громадяни, до 44 тис. осіб проходять щомісяця тільки в одну сторону в пункті пропуску в селі Чонгар”, – прокоментував Гданов.

За його словами, з боку окупанта йдуть постійні спроби дестабілізувати ситуацію на материковій Україні. Тому патрульна поліція повинна буде реагувати на це в межах своєї компетенції.

“Ми повинні сформувати на материковій Україні всі структури, щоб, коли прийде час звільнення Автономної Республіки Крим, ці підрозділи будуть передислоковані в Крим”, – відповів Гданов на питання про те, чому не можна було посилити патрульними поліцію в регіоні.

Раніше перший заступник Нацполиции В’ячеслав Аброськін на зустрічі з першим заступником постпреда президента в АР Крим  Ізетом Гдановым пообіцяв, що комплектування структурних підрозділів поліції Автономної республіки Крим буде завершено до кінця поточного року.

У січні голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив про те, що в Україні цього року планується запуск роботи нових підрозділів патрульної поліції “Крим” і “Севастополь”. Своєю чергою міністр внутрішніх справ Арсен Аваков уточнив, що ці підрозділи працюватимуть на інших ділянках, поки півострів є окупованим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>