У президента визначилися зі стратегіями по поверненню …

У президента визначилися зі стратегіями по поверненню …

Київ продовжить боротьбу за територіальну цілісність, відстоюючи свою позицію в міжнародних судах


Украина война Россия

<!– –>

Без бажання людей Криму, Донбасу жити в єдиній країні відновити там українську владу буде неможливо.

“Якщо говорити чесно, то без бажання людей і в Криму, і в Донбасі жити в єдиній країні, розділяти єдині цінності і розділяти відповідальність нічого не буде”, – заявив заступник глави адміністрації президента України Валерій Чалий в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, в новому році Київ продовжить боротьбу за територіальну цілісність і суверенітет країни, відстоюючи свою позицію, в тому числі і в міжнародних судах.

“Те, що ми поборемося за суверенітет і територіальну цілісність, – це очевидно. Те, що, на жаль, не зважиться відразу питання Криму – це також очевидно. Але цей рік буде дуже серйозним з точки зору боротьби в міжнародних судах за фіксацію позицій. І очевидно, що шлях по Криму – це показати привабливість розвитку вже в нових умовах інтеграції з ЄС, а шлях по Донбасу – це щоденна робота, щоб взяти цю ситуацію під контроль”, – сказав Чалий.

Він запевняє, що держава не залишить громадян України без допомоги на окупованій території. Чалий нагадав, що Україна вже направила на Донбас гуманітарні вантажі.

За матеріалами: Радiо Свобода

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>