У Південній Кореї запустили 300 тисяч листівок на кулях у КНДР

Також у Північну Корею відправили доларові банкноти, USB-носії і DVD-диски.

Група південнокорейських активістів запустила близько 300 тисяч агітаційних листівок на гелієвих кулях у Північну Корею, повідомляє агентство Репхап.

Листівки були запущені з міста Кімпхо в північно-західній частині Південної Кореї. У них організатори критикують північнокорейський режим і звинувачують його у вбивстві старшого брата нинішнього лідера КНДР Кім Чон Нама, яке відбулося в аеропорту в Малайзії в лютому.

Також, крім листівок на 10 кулях у КНДР були запущені 2 тисячі банкнот номіналом $ 1, одна тисяча USB-носіїв, одна тисяча DVD-дисків і 500 буклетів. До куль організатори прикріпили фотографії лідера КНДР Кім Чен Ина з підписом “вбивця” та його старшого брата з підписом “мертва людина”.

Як повідомляв Корреспондент.net, сьогодні у столиці КНДР Пхеньяні пройшов парад Корейської народної армії з нагоди національного свята – 105-й річниці від дня народження Кім Ір Сена.

На параді вперше була представлена ​​балістична ракета підводного човна KN-15 Пуккиксон-2. Також були показані нові модифікації установок реактивної артилерії.

Парад приймав лідер Північної Кореї Кім Чен Ин.

Відзначимо, що військовий парад у КНДР пройшов на тлі загострення відносин зі США. Планувалося, що в честь річниці Кім Ір Сена Пхеньян проведе чергові ядерні випробування.

Через це до корейських берегів попрямували американські кораблі, щоб у випадку провокацій відповісти ударом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>