У Раді створять міжфракційне об’єднання учасників АТО

У Раді створять міжфракційне об’єднання учасників АТО

В об’єднання увійдуть люди, які внесли суттєвий вклад у проведення антитерористичної операції.


Верховная Рада

<!–      –>

Командири добровольчих батальйонів, які проходять в нову Раду за результатами парламентських виборів, мають намір створити міжфракційне об’єднання.

“У Раді ми маємо намір створити міжфракційне об’єднання військових”, – сказав на прес-конференції в Києві командир батальйону “Дніпро-1″, кандидат у народні депутати за списком партії “Народний фронт” Юрій Береза.

Він зазначив, що це об’єднання можуть увійти люди, які внесли суттєвий вклад у проведення антитерористичної операції на сході України.

Командир батальйону “Дніпро-1″ заявляє, що комбати будуть активно брати участь у роботі парламенту, але в разі загострення ситуації на сході країни він вважає виправданим їх присутність насамперед в зоні проведення АТО.

У цьому його підтримали інші учасники прес-конференції – командир батальйону “Миротворець”, кандидат у депутати за списком “Народного фронту” Андрій Тетерук і командир батальйону “Донбас”, кандидат у депутати за списком “Об’єднання “Самопоміч” Семен Семенченко.

Береза також заявив, що комбати повинні не дати можливість тим людям, які голосували за так звані “диктаторські закони” 16 січня і знову обрані до Верховної Ради, прийняти присягу у новому парламенті. При цьому Семенченко  зазначив, що комбати не йдуть у парламент, щоб вирішувати в ньому які-небудь питання із застосуванням сили.

Як повідомлялося, своє міжфракційне об’єднання в новій Раді також мають намір  створити журналісти.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>