У рейтинг Forbes потрапили п'ятеро мільярдерів з України

До оновленого рейтингу найбагатших людей світу увійшли Ринат Ахметов, Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський, Віктор Пінчук, Юрій Косюк. Найбагатша людина в світі – Біл Гейтс.

1 березня журнал Forbes опублікував оновлений рейтинг найбагатших людей світу, до якого потрапили 1810 мільярдерів. Їх сукупний статок – 6,5 трильйонів доларів. Також до цього рейтингу потрапили п’ятеро мільярдерів з України.

Так, донецький бізнесмен Ринат Ахметов посів 771 сходинку зі статком 2,3 мільярди доларів. В минулорічному рейтингу він займав 201 місце зі 6,7 мільярдів доларів.

На другому місці серед найбагатших в Україні – Геннадій Боголюбов, статки якого не змінилися і сягають 1,3 млрд доларів. Статки його бізнес-партнера Ігоря Коломойського – 1,3 млрд доларів – теж не змінилися.

Четверте і п’яте місце серед найбагатших людей в Україні посіли Віктор Пінчук зі статком 1,2 млрд доларів і аграрій Юрій Косюк з 1 млрд доларів.

Загалом, найбагатшою людиною в світі є президент та засновник Microsoft Біл Гейтс – його статок оцінюється в 75 млрд доларів. За ним – президент та засновник ZARA Амансіо Ортега з 67 млрд доларів, Воррен Баффет з 60,8 млрд доларів.

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>