У Розенблата знайшли документи на проживання в Німеччині

В народного депутата Борислава Розенблата, з якого Рада зняла недоторканність і дозволила притягнути до відповідальності, є дозвіл на проживання в Німеччині.

Про це під час засідання Солом’янського суду Києва у п’ятницю повідомив прокурор САП Максим Кравченко.

За його словами, НАБУ отримало офіційне підтвердження від посольства ФРН про те, що Борислав розенблат не має німецького громадянства, але має дозвіл на проживання у Німеччині і зареєстрований у німецькому Дортмунді.

Читайте також: Справа Полякова та Розенблата: Ситник прокоментував роботу “агента Катерини”

Такий дозвіл дає йому право на перебування і проживання в Німеччинні впродовж необмеженого часу.

Прокурор також повідомив, що, за інформацією МЗС України, у Розенблата також є дипломатичний паспорт, який йому видали як народному депутатові.

На початку серпня Борислав Розенблат заявив, що здав усі документи для виїзду за кордон.

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради дали згоду на зняття недоторканності та притягнення до відповідальності народного депутати Борислава Розенблата. Він разом з нардепом Максимом Поляковим є фігурантом так званої “бурштинової справи”. Його підозрюють в отриманні хабара на суму 285 тисяч доларів.

21 липня на Розенблата вдягли електронний браслет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>