У російських керлінгістів забрали медаль ОІ через допінг

Спортивний арбітражний суд анулював результати російського керлінгіста Олександра Крушельницького на зимовій Олімпіаді-2018 і позбавив його команду бронзової медалі в дабл-міксті.

Про це повідомляється на сайті СAS.

“Олександр Крушельницький визнаний винним у порушенні антидопінгових правил щодо мельдонію – команда “Олімпійських спортсменів з Росії” з дабл-міксту дискваліфікована на Олімпійських зимових іграх 2018″, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Крушельницький, який посів 3 місце у змаганні зі змішаного керлінгу і показав позитивний тест на мельдоній, визнав порушення антидопінгових правил.

“Він дискваліфікується з дабл-міксту на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані 2018 року, результати отримані командою OСР у змаганні дискваліфікуються з усіма наслідками, що випливають з цього; спортсмен виключається з Зимових Олімпійських Ігор 2018 року; його акредитація повинна бути знята”, – йдеться в повідомленні. 

Як повідомлялося раніше, Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду порушив справу щодо російського керлінгіста Олександра Крушельницького за порушення антидопінгових правил. 

13 лютого Крушельницький в парі з Анастасією Бризгаловою завоював бронзову медаль в дабл-міксті на Олімпійських іграх-2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>