У Росії вбили двох зрадників із кримської «Альфи» СБУ

В Росії на околиці Хасавюрта (Дагестан) під час операції силовиків були вбиті двоє колишніх офіцерів кримського спецпідрозділу Служби безпеки України «Альфа».

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов, – передає 24 канал.

Він уточнив, що вбиті – колишні працівники СБУ, які в 2014 році відмовилися виконувати наказ командування і перейшли на сторону російських окупантів у Криму.

Журналіст також назвав імені вбитих зрадників. Це – 40-річний підполковник Олександр Байбутлов з Севастополя, оголошений в Україні в розшук за дезертирство, а також 40-річний підполковник Денис Ракицький з Севастополя, також оголошений в Україні в розшук за дезертирство.

Обоє силовиків закінчили Севастопольський військово-морський інститут імені Нахімова, а в березні 2014 року проходили службу в Центрі спеціальних операцій СБУ в Севастополі. Ракицький був командиром групи у відділі, Байбутлов – головним спеціалістом відділу.

За даними Бутусова, в 2016 році Ракицький та Байбутлов були нагороджені медаллю Міноборони Росії «За повернення Криму».

З часом підрозділ, який перейшов до складу ФСБ Росії, почали скеровувати для участі в операціях в Чечню і Дагестан. Під час однієї з них і були вбиті двоє зрадників України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>