У Росії вже заговорили, що Луческу може переманити у Зеніт Ракицького

Захисник донецького Шахтаря Ярослав Ракицький може перейти у Зеніт услід за Мірчею Луческу.

Про це заявив російський коментатор Алєксєй Андронов, який є знавцем українського футболу.

“Про появу українських футболістів складно говорити. Хоча, не виключаю, що Луческу може захотіти продовжити співпрацю з Ракицьким, і він переїде у Петербург”, – сказав він.

“Що стосується легіонерів, то все питання у тому, на які витрати готовий піти Зеніт. Один із символів Шахтаря – Даріо Срна. Йому вже 33 роки. І перехід у Зеніт для Срни вже не актуальний”, – додав він.

За словами Андронова, у Зеніті немає місцевих вихованців, тому що футбольні школи працюють недостатньо добре, інформує “Спорт день за днем”.

“Навряд чи Луческу полізе у справи клубної академії. Якщо вона буде видавати хороших футболістів, то, звичайно, Мірча поставить їх до складу”, – зауважив він.

“Людина прожила 12 років у Донецьку та два роки у Києві. Він знайомий зі Східною Європою. У Луческу є свої агенти, які шукають молодих талантів у Бразилії. Тепер, можливо, їхніми послугами скористається Зеніт”, – підсумував експерт.

Нагадаємо, Ярослав Ракицький не співає гімн України, але почав тримати руку на серці.

А Євген Селезньов не розуміє, чому критикують його партнера за те, що він ігнорує гімн України.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>