У Росії висувають "одну умову" для повернення в СЦКК

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Франц Клинцевич, повідомляють “РІА Новості”.

“Думаю, що варіанти повернення російських офіцерів у СЦКК цілком можуть бути реалізовані. Зрозуміло, за однієї умови. Йдеться про перетворення цього центру в реально діючий інструмент контролю за ситуацією на Донбасі”, – сказав Клинцевич.

За його словами, російські офіцери мають там не просто значитися, а визначати роботу цього центру поряд з усіма іншими його учасниками.

Читайте також: Польща закликає Росію негайно повернутися до СЦКК

Клинцевич зазначив, що вихід Росії із СЦКК має під собою лише одну причину: “небажання бути статистами в органі, який нічого не вирішує”.

У Росії є маса інших можливостей впливати на ситуацію, додав Клинцевич.

“Повторюю ще раз: ми готові повернутися в СЦКК, якщо він стане реально дієздатним”, – сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, 18 грудня Міністерство закордонних справ Росії заявило, що російські представники СЦКК залишать Україну 19 грудня у зв’язку з “напруженою морально-психологічної обстановкою”.

МЗС України назвали вихід Росії з СЦКК провокацією, яка значно підриває Мінські домовленості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>