У Росії заблокували доступ до відеохостингу Vimeo

У Росії заблокували доступ до відеохостингу Vimeo

Причиною заборони став відеоролик авторства терористичного угрупування Ісламська держава, що був розміщений на сайті.

Доступ до відеосервісу Vimeo обмежений операторами зв’язку на вимогу Генеральної прокуратури Росії. Про це повідомляє прес-служба Роскомнадзора.

“В єдиний реєстр забороненої інформації внесений покажчик сторінки сайту, що містить відеоролик терористичної організації Ісламська держава Полум’я війни“, – йдеться в повідомленні відомства.

Vimeo – один з найбільших безкоштовних місць для розміщення відеофайлів. Сервіс був запущений в листопаді 2004 року двома американцями. Через два роки, в 2006-му, сайт був проданий і перейшов під управління InterActiveCorp.

Нагадаємо, раніше представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович піддала критиці поправки, внесені до Кримінального кодексу Росії, які можуть посилити державний контроль в інтернеті. Прийняті раніше поправки посилюють кримінальну відповідальність за заклики до екстремістської діяльності в інтернеті до п’яти років позбавлення волі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>