У Росії заявили, що їхня економіка готова до санкцій Заходу

digital.ac.gov.ru

Глава Мінфіну Росії Антон Силуанов заявив, що Росія готова до санкцій Заходу, якими погрожують РФ у разі нового вторгнення в Україну.

Про це передає «РИА Новости».

«Економіка Росії витримає всі обговорювані зараз обмеження з боку Заходу», – розповів Силуанов.

Відомо, що про введення нових санкцій проти РФ у США заговорили після інформації про загрозу нового нападу РФ на Україну. З’явилась інформація про санкції проти Володимира Путіна, тоді у РФ заявили, що в такому випадку відносини двох країн будуть повністю розірвані.

Можливе вторгнення РФ в Україну: як Захід готовий відповісти на російську агресіюЧим Україні зможуть допомогти США, країни-члени ЄС та інші союзники у разі повномасштабного вторгнення Росії.
17 грудня 2021, 15:46

Нагадаємо, у Сенат Сполучених Штатів внесли ще один законопроєкт, яким передбачається введення санкцій проти Росії і, зокрема, президента Володимира Путіна. Документ передбачає блокування майна, що належить Володимиру Путіну, прем’єр-міністру Росії, Міністру оборони Росії та іншим російським олігархам, виявленим в ході звітності, та відкликання їх віз.

Раніше повідомляли, що російському президенту Володимиру Путіну потрібно зробити вибір між продовженням дипломатичних переговорів і санкціями, які введуть проти Росії. Від вибору Росії залежатиме подальша доля України.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі PicsMaps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.


ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>