У Росії пропонують не пускати Україну на ЧС-2018

Перший заступник голови міжнародного комітету Ради Федерації Володимир Джабар вважає, що Росія має право не пустити збірну України на чемпіонат світу-2018.

Джабар вважає, що Україні не можна довіряти проведення великих заходів із-за того, що вона не може гарантувати вільний в’їзд на її територію всіх учасників, передає Ukr.Media.

“Це безпрецедентне рішення, яке викликає, м’яко кажучи, здивування. Може, взагалі не можна довіряти Україні проведення таких заходів, якщо вона не гарантує вільний в’їзд всіх учасників? Напевно, на майбутнє треба мати це на увазі”, – сказав заступник голови міжнародного комітету Ради Федерації.

Тут же Джабар продовжив у відповідь не пустити збірну України на чемпіонат світу з футболу 2018 року і знайти для цього привід.

“Уявіть: ЧС з футболу 2018 року, і ми забороняємо в’їзд провідним гравцям збірної України, прийменників можна знайти масу. Уявляєте, який шум піднявся б”, – сказав Джабар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>