У Саакашвілі вимагають від ЦВК провести повторне жеребкування на позачергові вибори – ТСН

Політична партія ексочільника Одеської ОДА та колишнього президент Грузії Міхеіла Саакашвілі “Рух нових сил” вимагає провести повторне жеребкування на позачергові парламетські вибори

Про це пише Укрінформ.

Центральна виборча комісія заслухала пропозиції представників присутніх на нараді політпартій щодо проведення повторного жеребкування порядкових номерів партій у виборчому бюлетені.

“Ви остання політична сила, яка має бути включена до виборчого бюлетеня. І єдиний номер, на який ви можете розраховувати, якщо ми зараз продовжимо жеребкування, це лише номер 22, що залишився у барабані”, – пояснила голова ЦВК Тетяна Сліпачук представнику “Руху нових сил” Павлу Богомазову.

Своєю чергою Богомазов зауважив, що така ситуація сталась “не з їхньої провини”, і зазначив, що позиція РНС – проведення повторного жеребкування.

Більшість присутніх на нараді у ЦВК представників політпартій висловились проти повторного жеребкування щодо визначення номерів політичних партій у виборчому бюлетені.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня. Законність указу у Конституційному суді оскаржували 62 народних депутати – механізм розпуску парламенту народні обранці назвали “сумнівним”. 11 червня Конституційний суд розпочав розгляд справи у відкритому режимі – виступив на засіданні і сам Зеленський. Вже від наступного дня засідання КСУ було закритим.  

Під час засідання 20 червня Конституційний Суд України підтвердив обґрунтованість указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>