У Савченко, як у політика, нема перспектив, – політолог …

Таку думку у коментарі сайту “24” висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень “Соціовимір” Сергій Таран.

Разом з тим, за його словами, перспектив у Савченко, як у політика, вже немає.

Як у політика у неї перспектив нема, а от як у політпровокатора – перспективи є. Щоб мати перспективу в українській політиці, потрібно мати електоральну базу. Тобто, потрібні люди, які за неї голосують, або готові віддавати голоси за ту партію, до якої вона увійде. Але український електорат дуже не любить, коли його міняють. Тобто, якщо політик орієнтувався спочатку на патріотичних виборців, а потім – на компромісних і лояльних до “руского міра”, то от таких переходів український виборець не пробачає,
– наголосив він.

Таран також додав, що дуже гарною ілюстрацією поганого впливу зміни електоральної бази є приклади таких політиків як Володимир Литвин чи Олександр Мороз.

“У Савченко, як у політика, нема перспектив. Тому що ті люди, які патріотично налаштовані, за неї вже не проголосують. І люди, які налаштовані лояльно до Росії, не мають підстав голосувати за Савченко, бо є проросійські політики, які мають набагато послідовнішу позицію. Тому як політик вона перспектив не має, а от як провокатор, як людина яка просуває у суспільстві відповідні тези – цілком”, – підсумував політолог.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що нардеп Надія Савченко під час переговорів у Мінську зустрічалась з ватажками так званих “ЛНР” та “ДНР”. Цю інформацію згодом підтвердила сама Савченко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>