У США заборонили польоти Boeing 737 MAX 8 і MAX 9

КИЇВ. 13 березня. УНН. Президент США Дональд Трамп в середу оголосив про заборону польотів Boeing 737 MAX 8 і MAX 9, а також про заборону на їх використання в країні. Про це повідомляє УНН з посиланням на CNN.

“Ми збираємося видати “надзвичайний наказ на посадку всіх 737 Max 8 і 737 Max 9 і літаків, пов’язаних з цією лінією”. Пілотів було повідомлено, всі авіакомпанії було повідомлено. Авіакомпанії згодні з цим. Безпека американського народу і всіх людей є нашим першочерговим завданням”, – сказав Трамп виступаючи днем в Білому домі.

Як повідомляв УНН, акції Boeing після аварії літака в Ефіопії продемонстрували рекордне після трагедії 11 вересня 2001 року падіння.

Нагадаємо, в Ефіопії розбився літак, на борту якого знаходилися 149 пасажирів і 8 членів екіпажу.

Американська корпорація Boeing скасувала заплановану на 13 березня презентацію широкофюзеляжного літака Boeing 777x у зв’язку з катастрофою Boeing 737 Max в Ефіопії.

Ефіопська авіакомпанія Ethiopian Airlines тимчасово призупинила польоти Boeing 737 MAX 8 після того, як один з літаків цієї моделі зазнав аварії в неділю, забравши життя 157 осіб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>