У США запропонували Росії одуматися, інакше її економіка буде …

У США запропонували Росії одуматися, інакше її економіка буде …

У США запропонували Росії одуматися, інакше її економіка буде добита


Санкції, які були введені проти Росії, а так само стрімке падіння ціни на нафту завдає значного удару по економіці Російської Федерації, таку думку висловив міністр фінансів США Джейкоб Лью, новину передає “Преса України”.

“По економіці Росії зараз нанесено подвійний удар”, – заявив він, і додав, що санкції значно скоротили інвестиції в російську економіку, а падіння ціни на нафту зменшить доходи російського бюджету.

“Тиск, якому піддається економіка Росії, досить істотний. Це щодня відбивається на коливаннях курсу рубля. Сподіваюся, це призведе до зміни позиції Росії по Україні”, – зазначив глава Мінфіну США.

Крім того Лью зазначив, що російська економіка і до введення санкцій була слабкою, “Вона ще більше ослабла через санкцій, а потім – і через падіння цін на нафту”.

Він зазначив, що російському керівництву треба поки не пізно прикласти всі можливі зусилля, щоб врегулювати конфлікт в Україні дипломатичним шляхом. “Поки ми цього не бачимо. Тому ми зберігаємо санкційний тиск при підтримці наших партнерів, у тому числі в Європі”, – заявив він.

Читайте також:

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>