У США засудили ракетний удар Ірану по позиціям Ізраїлю на Голанських висотах – РБК

У Білому домі підтримали право Ізраїлю на самооборону

Уряд США засудив ракетні удари Ірану по позиціям Ізраїлю на Голанських висотах. Про це заявили в Білому домі, передає АР.

“Білий дім засуджує ракетні атаки Ірану на Голанські висоти, рішуче підтримує право Ізраїлю на самооборону”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в США заявили, що заяви Ізраїлю про розробку ядерної зброї Іраном, узгоджуються з інформацією США. 30 квітня ізраїльський прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що розвідка Ізраїлю має інформацію про таємну ядерну програму Ірану і може пред’явити “нові переконливі докази” того, що Іран приховував свої ядерні амбіції.

10 квітня Іранські збройні формування випустили близько 20 ракет по позиціях Ізраїлю на Голанських висотах. У відповідь Ізраїль запустив з десяток ракет Сирії, звідки іранські війська обстріляли Голанські висоти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>