У США назвали перешкоду для вступу України до НАТО

Про це заявив сенатор-республіканець від штату Арканзас, член Комітету зі збройних сил Сенату США Том Коттон, повідомляє “Голос Америки“.

Він зазначив, що американська влада повинна посили тиск на Росію, аби остання вивела своїх військовослужбовців з території України та Грузії. 

“На даний момент Україна та Грузія не можуть стати на шлях входження в НАТО, поки на їх території знаходяться російські війська”, – наголосив Коттон.

За його словами, кремль повинен залишити території Донбасу та півночі Грузії, а також віддати Україні анексований Крим.

Понад те, тиснути на російську владу потрібно й тому, що країна веде агресивну політику проти країн-сусідів та намагається дестабілізувати Європу та США. 

“Вони це робили у 1983 році, коли допомогли профінансувати масові протести проти розміщення США ракет середньої і меншої дальності в Європі. Вони це роблять, коли втручаються у вибори в Західній Європі та в наші вибори тут. Вони це роблять, проводячи військові навчання. Саме це робить Росія, і ми повинні відповісти рішуче на ці провокації”, – підсумував Коттон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>