У США хочуть відібрати геополітичну зброю Путіна: з'явився законопроект щодо “Північного потоку”

Про це йдеться на офіційному сайті сенатора.

Він зазначив, що законопроект під назвою “ESCAPE” дозволить дати членам НАТО можливість уникнути політичного примусу і маніпулювання з боку Росії.

Проект закону про співпрацю в галузі енергетичної безпеки з партнерами в Європі підвищує енергетичну безпеку членів НАТО, надаючи цим країнам надійну американську енергію.

Документ також дозволяє вводити санкції щодо газопроводу “Північний потік-2″, який буде постачати природний газ з Росії до Німеччини разом з іншими російськими газогонами, що експортують енергоресурси.

“Президент Росії Володимир Путін використовує російський природний газ для того, щоб тиснути й загрожувати нашим союзникам та партнерам. Закон ESCAPE відбере цю геополітичну зброю у Росії, санкціонуючи газопровід “Північний потік-2″ і сприяючи експорту більшої кількості американського природного газу нашим союзникам”, – наголосив Барассо.

Відповідно до проекту закону,санкції введуть проти фізичних і юридичних осіб, які інвестують в російські проекти з експорту енергоносіїв чи сприяють іншим чином побудові газогону через Балтійське море.

Читайте також: Холодний Північний потік-2: ризики для України та Європи

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>