У Тайвані політика проводжали в останню путь стриптизерки … – Волинь 24 (прес

Похорон у Тайвані за участю 50 стриптизерок стали найбільш обговорюваною темою тижня в китайському інтернеті. У місті Чіаі на півдні провінції 5 січня ховали померлого минулого місяця місцевого політичного діяча Тунга Сиана, – пише Кореспондент.НЕТ.

Сім’я покійного пояснила, що Тунга Сиан був дуже життєлюбною людиною і вмів отримувати задоволення від життя. Влаштувавши йому такі похорони, родичі хотіли віддати данину цій його рисі, повідомляє місцева преса.

Процесія складалася з різнокольорових джипів, з яких лунала гучна музика. За ними йшли барабанщики, і марширував спеціальний танцювальний колектив. Запрошені актори були одягнені в костюми божеств і гігантських ляльок. У похоронній процесії брали участь напівголі танцівниці на дахах джипів.

Тунга Сиан займався політикою кілька десятиліть, а в останні роки очолював місцеву раду. Він був дуже популярною фігурою в політичних колах Тайваню. Він помер у 76 років від хвороби, назва якої не уточнюється.


У Тайвані політика проводжали в останню путь стриптизерки

Нагадаємо, група танцівниць стриптизу з Луїзіани подала до суду на владу штату через закон, що забороняє дівчатам, які не досягли 21 року, танцювати біля жердини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>