У трьох районах Донецька чути звуки залпів

У трьох районах Донецька чути звуки залпів

Мешканці повідомляють про те, що в Ленінському, Петровському та Кіровському районах чути звуки залпів.

Ніч на 14 вересня в Донецьку пройшла без активних військових дій, періодично лунали поодинокі постріли з великокаліберних знарядьзброї, передає прес-служба міськради.

“За минулу добу в результаті попадання снарядів пошкоджена покрівля на площі 750 квадратних метрів у житловому будинку 272 по вулиці Петровського, а також госпбудівлі у дворах будинків №6 по вулиці Лісогосподарській, №16, по вул. Лохтіна і №16 по вулиці Юннатів”, – йдеться в повідомленні.

Станом на 9:30 обстановка в місті напружена. Мешканці повідомляють про те, що в Ленінському, Петровському та Кіровському районах чути звуки залпів.

Комунальні служби, що забезпечують життєдіяльність міста, працюють у штатному режимі. Громадський транспорт здійснює рух згідно графіків “вихідного дня”.

Вчора вдень у Донецьку в усіх районах була чутна канонада. Крім того, місцеві мешканці повідомляли про обстріли сепаратистами Донецька, Макіївки та аеропорту.

Донецьком їздять Гради: фоторепортаж зі столиці Донбасу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>