У Фастові керівник місцевої "Свободи" збурив соцмережі …

Голова фастівського відділення всеукраїнського об’єднання “Свобода” Юрій Горбинко розмістив на своїй сторінці у соцмережі антисемітський допис. Після розголосу пост зі сторінки політика зник, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пост викликав обурення представників українського єврейського комітету. Його директор Едуард Долинський виклав світлини на своїй сторінці у соцмережі, де висловив свою стурбованість дописом “свободівця”. “Проблема не в тому, що в Україні є антисемітизм, що є такі люди, як Горбинко та інші, які поширюють мову ворожнечі і ненависті. Проблема в тому, що нема реакції ні громадянського суспільства, ні правоохоронних органів”, – пояснив він.


ВідеоПредставників українського єврейського комітету обурив антисемітський допис “свободівця”

Голова фастівського відділення всеукраїнського об’єднання “Свобода” Юрій Горбинко розмістив на своїй сторінці у Facebook антисемітський допис. Після розголосу пост зі сторінки “свободівця” зник. За словами директора українського єврейського комітету, антисемітські закиди з вуст Горбинка та деяких його однопартійців лунають не вперше. 

Представників українського єврейського комітету обурив антисемітський допис свободівця

За словами Долинського, антисемітські закиди з вуст Горбинка та деяких його однопартійців лунають не вперше. Він звертався у правоохоронні органи, але ті не бачать нічого протизаконного у висловлюваннях “свободівця”. В партії “Свобода” просять не плутати приватні дописи своїх партійців з офіційною позицією об’єднання.

Раніше повідомлялося, що “Свобода” не вперше потрапляє в скандали, пов’язані з антисемітизмом. У листах колишнього політтехнолога Януковича Пола Манафорта знайшлися свідчення того, що клієнту радили критикувати за це опозиційні сили і таким чином заробляти собі бали в світі. Манафорт у своїх рекомендаціях Януковичу зазначає: “Ми активно промотували концепцію антисемітизму як частини політики опозиції. Ми робили це з часів укладення пакту між об’єднаною опозицією та “Свободою”. У датованих 2012 роком листах Манафорт наголошував, щоб Янукович робив проізраїльські заяви, засуджував “Свободу” і антисемітські дії опозиції. І таких приводів у 2012 році за дивним збігом обставин дійсно вистачало.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>