У Франції зібрано 170 тис. підписів під петицією проти дружини Макрона – РБК

У Франції петицію, яка вимагає відмовитися від виділення бюджетних грошей на утримання дружини президента країни Еммануеля Макрона, підписали понад 170 тис. осіб. Текст цієї петиції доступний на сайті Change.org.

Зазначено, що петиція спрямована проти планів французької влади привласнити дружині президента країни офіційний статус. У ході передвиборної кампанії Макрон запропонував створити відповідний регламент, який зміг би визначити офіційний статус супутниці глави держави. Макрон пояснив, що це могло б дозволити контролювати рівень її витрат.

Водночас автор петиції вважає несправедливим виділення бюджетних коштів на утримання першої леді Франції.

“Немає жодних причин, чому дружина глави держави може утримуватися за рахунок державних коштів. У Бріджит Макрон вже є команда з декількох співробітників, двох секретарів і двох співробітників служби безпеки. Цього достатньо”, – наголошено в тексті звернення.

При цьому вирішити питання про утримання дружини президента автор петиції пропонує за допомогою референдуму. У тексті підкреслюється, що вирішення цього питання не може лежати “на одній людині”. Автор звернення також вказує, що питання про виділення коштів бюджету на утримання дружини Макрона має особливе значення в рамках прагнення влади країни до економії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що результати опитувань французів свідчать про зниження рейтингу популярності французького президента Еммануеля Макрона на 10% – до 54%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>