У ФІФА довічно відсторонили екс-члена виконкому Блейзера від …

Арбітражна палата комітету з етики Міжнародної федерації футболу під головуванням Ганса-Йоахіма Еккерта прийняла радикальне рішення.

Вона довічно заборонила колишньому члену Виконавчого комітету ФІФА та колишньому генеральному секретарю Конфедерації футболу Північної та Центральної Америки і країн Карибського басейну (КОНКАКАФ) Чаку Блейзера брати участь у будь-якій діяльності, пов’язаній з футболом на національному та міжнародному рівнях.

Про це говориться у повідомленні ФІФА, передає interfax.ru.

Рішення було прийнято на підставі досліджень, проведених Комітетом з етики у відповідь на доповідь КОНКАКАФ, а також представлених Управлінням юстиції США для східного округу Нью-Йорка.

Раніше Блейзер, який був інформатором ФБР у “справі про корупцію”, підтвердив, що під час виборів країн-організаторів Чемпіонатів світу 1998 та 2010 років були отримані хабара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>