У Харкові пройшов перший суд у справі Тимошенко проти …

У Харкові пройшов перший суд у справі Тимошенко проти …

Екс-начальник Качанівської колонії та двоє співробітників виправної установи проходять обвинуваченими у службовому зловживанні і підлогу.


тимошенко тюрьма

<!–       –>

Перше слухання по суті кримінальної справи про службове зловживання і підлогу представників Качанівської колонії №54, де з кінця 2011 року і до початку 2014 року відбувала термін екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, відбулося в Дзержинському райсуді міста Харкова. Інформацію про це підтвердили представники суду.

“Екс-начальник Качанівської колонії Ігор Колпащиков і два співробітника колонії звинувачуються у службовому зловживанні і підлогу. Мова йде про складених ними в свій час актах про нібито відмову засудженої Тимошенко з’являтися на засідання суду, зокрема, щодо допиту свідків у справі про вбивство народного депутата Щербаня. У звинуваченні сказано, що це не відповідають дійсності”, – відзначили в суді.

Інтереси Тимошенко в суді представляє захисник Олександр Плахотнюк.

17 листопада 2014 року прокуратура Харківської області оголосила двом працівникам Качанівської виправної колонії про підозру у застосуванні сили до Юлії Тимошенко. Співробітники – заступники начальника колонії, 1977 і 1978 р., підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення за статтею “перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Як наголошується, в ході досудового розслідування встановлено, що зазначені особи 20 квітня 2012 року застосували до засудженої Юлії Тимошенко фізичне насильство. Діяли підозрювані при відсутності медичних показань для примусового транспортування.

Згідно з результатами медичної експертизи, своїми протиправними діями підозрювані завдали Юлії Тимошенко легкі тілесні ушкодження.

За матеріалами: Ліга.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>