У Харкові черговий теракт – з гранотомета вистрілили по …

У Харкові черговий теракт – з гранотомета вистрілили по …


На станції Шебелинка, в Балаклійському районі Харківської області, був здійснений постріл по цистерні з паливом. Почалася пожежа.

Про це повідомив глава харківського фонду “Мир та порядок” Всеволод Кожем’яко.

“Щойно в Харківській області, Балаклійському районі, на станції Шебелинка, був здійснений черговий теракт”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

“Імовірно, з гранатомета був здійснений постріл по цистерні з паливом. Горять вже три цистерни, склад налічує 50 цистерн. Самі розумієте, чим це загрожує. Всі служби підключені, намагаються відчепити палаючі цистерни від складу”, – сказано в повідомленні.

За інформацією Держслужби з надзвичайних ситуацій, сталося загорання восьмої цистерни з хвоста поїзда, який складався з сорока цистерн з бензином по 60 т. Вісім цистерн, у тому числі з горючою, були відчеплені від основного складу поїзда. Підрозділами ДСНС України підготовлена і проведена пінна атака.

О 22 год. 25 хв. пожежу локалізовано та о 24 год. ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. Завдяки професійним та злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів з працівниками залізниці вдалося запобігти вибуху цистерни, розповсюдження вогню по території станції та на інші цистерни. Врятовано 39 цистерн з бензином. Залізнична станція працює у звичайному режимі.

Жертв і потерпілих немає. За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування.

0

1491

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>