У центрі Краматорська молодики атакували офіс українського телеканалу

В Краматорську в п᾽ятницю, 26 травня, близько 22:00 невідомі молодики атакували офіс філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Донецька регіональна дирекція”.

Про це повідомили на сайті регіонального суспільного мовника в суботу, 27 травня.

У об’єктиви камер спостереження потрапили двоє молодиків, один із яких розбив напівскляний блок вхідних дверей. Одразу спрацювала сигналізація, тож невідомі втекли.

На місце оперативно прибула група охоронного підрозділу, що обслуговує філію, а також поліція. Розпочала роботу слідчо-оперативна група.

Офіс філії ПАТ “НСТУ” (телеканал “До ТеБе”, радіо “Голос Донбасу”) розташований у самому центрі Краматорська, за півсотні метрів від будівлі міської ради та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

На каналі відзначають, що 24 серпня 2016 року невідомий стріляв у вікно ньюз-руму “До ТеБе”, коли там перебувало понад 20 працівників. Ще раніше, у січні 2016 року, навпроти входу до каналу невідомий у камуфляжі залишив гранату. В обидвох випадках на місці події працювали слідчо-оперативні групи, проте до цього часу про результати розслідування інформації від правоохоронних органів не надходило.

Нагадаємо, 22 квітня, ввечері 7-річний хлопчик під час гри з однолітками знайшов біля школи в Краматорську на Донеччині коробку, в якій було 14 гранат

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>