У центрі Харкова застрелили чоловіка

В області введено оперативний план “Сирена”. Особу злочинця встановлено

У понеділок ввечері, 11 липня, у центрі Харкова вбили чоловіка. У Нацполіції Харківської області повідомили, що інформація про те, що посеред вулиці  на Римарській лежить закривавлене тіло людини, надійшла до Шевченківського відділу поліції міста близько 19:10.

Попередньо встановлено, що сьогодні ввечері до офісу, який спеціалізується на ремонті комп’ютерної техніки, зайшов невідомий чоловік та з незрозумілих причин відкрив стрільбу з невстановленої зброї. У цей час у приміщенні перебували двоє робітників даного закладу. В одного з них влучила куля, інший встиг сховатися в коморі та викликати правоохоронців.

Місцевий журналіст В’ячеслав Маврічев повідомив, що загиблий – уродженець Луганської області 1988 року народження.

“Протягом дня стрілець кілька разів заходив у сервісний центр. Начебто замовляв дорогий ноутбук. Під час останнього візиту виникла перепалка. Стрілець дістає пістолет (швидше за все, це травмат – перероблений на бойовий) і ставить двох співробітників офісу на коліна. Один із хлопців сіпнувся – злочинець стріляє йому у спину”, – написав журналіст.

У даний час на місці події працює слідчо-оперативна група. В області введено оперативний план “Сирена”.

Вже встановлено ймовірну особу зловмисника. Йому 37 років, мешканець міста Києва, проживає в Україні тимчасово, громадянин Грузії.

Фото: Facebook / Slava Mavrichev
Фото: Національна поліція
Фото: Національна поліція

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>