У Швейцарії заарештували 15 млн євро гарантій України на проведення Євробачення

Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру арешту 15 млн євро фінансових гарантій України на проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017.

Про це йдеться в повідомленні Національної громадської телерадіокомпанії України.

Повідомляється, що Європейський мовний союз (ЕВС) повідомив українській стороні, що Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на 15 млн євро.

У своєму листі в ЄВС це управління не повідомило про підстави накладення арешту і не вказало ініціатора цієї процедури. “Ми найняли юридичну фірму зі Швейцарії, оскільки потрібно з’ясувати всі обставини справи і визначити порядок застосування процедури накладення арешту відповідно до швейцарського законодавства”, – повідомив Аласанія.

У Національній громадській телерадіокомпанії України зазначають, що міжнародний пісенний конкурс був успішно проведений в Україні, отже, сума гарантії має повернутися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>