У Швейцарії призупинили випробування вакцини проти Еболи

У Швейцарії призупинили випробування вакцини проти Еболи

Клінічні випробування вакцини проти Еболи призупинили у Швейцарії. Таке рішення ухвалили у лікарні Університету Женеви, коли у кількох пацієнтів -учасників тестів виявили біль у суглобах.

У різних країнах світу нині випробовується дві вакцини проти смертоносної лихоманки. Однак зазначені симптоми зареєстрували лише у Швейцарії. Пояснює керівник дослідження:

“Досі ці ефекти були зареєстровані лише на випробуваннях у Женеві. Можливо тому, що тут, у Женеві, за волонтерами дуже ретельно спостерігають. У нас багато медичного персоналу та лікарів-волонтерів. Симптоми були дуже слабкими і швидко минули. Можливо, ми помітили їх завдяки надзвичайно ретельним дослідженням. “

Біль у суглобах рук та ніг зареєстрували у чотирьох волонтерів з п‘ятдесяти дев‘яти. Випробування вакцини поновлять 5 січня, якщо додаткові тести засвідчать, що симптоми були “несерйозними та тимчасовими”.

Ліцензованої вакцини проти лихоманки, що забрала понад 6 тисяч життів у західній Африці, поки що не існує. Через це лікарі сподіваються на швидкий та успішний перебіг випробувань.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>