У 2016 більше половини інтернет-трафіку згенерували боти

Впродовж 2016 року 52% інтернет-трафіку згенерували боти, а реальні користувачі лише 48%. Про це свідчать дані дослідження компанії Imperva Incapsula.

Як пише BBC, компанія проаналізувала понад 16,7 мільярдів візитів на 100 тисяч випадково обраних доменів із власної клієнтської бази за серпень – листопад 2016 року. На людей в 2016 році припало 48,2% трафіку, на ботів – 51,8%.

У компанії зазначили, що боти між собою відрізняються, їх розділили на “хороших”, на яких припадає 22,9% і “поганих” з 28,9% інтернет-трафіку.

“Погані” боти розсилають спам і можуть вчинити DDos-атак на сайти, а “хороші” аналізують сайти, збирають і обробляють інформацію.

Найактивнішим з них серед усіх ботів, був робот із додатку Facebook. На його частку припадало 4,4% трафіку в мережі Incapsula.

У 2015 році людський трафік вперше за чотири роки перевищив рівень автоматизованого – 53% проти 47%.

Як повідомляли Українські Новини, Facebook застосував технологію, що дозволяє шукати зображення за текстовом запитом, яка отримала назву Lumos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>