У NASA опублікували відео подорожі на Плутон

Команда космічної місії NASA New Horizons опублікувала кольорове відео, на якому зображено зближення станції “Нові горизонти” з Плутоном. Про це повідомляється на офіційному Youtube-каналі NASA.

Фільм про подорож зробили на основі знімків, отриманих дослідним зондом “New Horizons”. Ролик складається з більш ніж 100 чорно-білих фотографій, які потім були “прикрашені” в комп’ютерній програмі.

Всі вони були зібрані протягом шести тижнів близького підльоту зонда влітку 2015 року до карликової планети. На відео можна помітити навіть найбільший супутник Плутона – Харон, і крижану місцевість під назвою Рівнина Супутника, яка розташована в західній частині знаменитого “серця”.

Однак на вивченні Плутона місія апарату не закінчилася. Новою метою New Horizons є астероїд 2014 MU69 в поясі Койпера. За прогнозами вчених, станція долетить до пункту призначення у січні 2019 року. Закінчення місії призначено на 2026 рік.

Як повідомляли Українські Новини, “Curiosity” знайшов на Марсі об’єкт дивної форми.

Нагадаємо, на Марсі знайшли незвичайні фіолетові камені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>