У Windows 10 зміниться дизайн

Зараз проект по створенню нового дизайну Windows 10 носить назву NEON. Суть цього проекту полягає у створенні інструментів, які забезпечать плавну анімацію як в самій операційній системі, так і в додатках. До речі, радимо скористатися послугою установка Windows Одеса, спеціалісти ООО «Про-клондайк» гарантують надійність, оперативність і доступні розцінки.

За даними сайту MSPowerUser, всередині компанії Microsoft було випущено відео, яке демонструє прийдешні зміни в дизайні Windows 10, а також деякі ефекти. Наприклад, Microsoft збирається реалізувати кілька компонентів Acrylic, які забезпечать розмиття фону або другорядних елементів інтерфейсу. Схожий ефект розмиття був у Windows 7, він називався Glass або скло — деякі елементи вікон були напівпрозорими, і крізь них було видно розмитий фон.

Ефект Acrylic на початковій стадії вже реалізований в додатку Groove Music, доступному в інсайдерській збірці Windows 10. Під час перегляду музичних релізів зображення музиканта зменшується, а за скляними дверцятами видно розмите зображення контенту, який туди потрапляє.

NEON додасть в Windows 10 ще кілька візуальних ефектів, зокрема, користувач зможе виділяти деякі елементи інтерфейсу при наведенні на них курсору миші, а одна частина вікна програми може бути прозорою при збереженні непрозорості іншій частини.

Microsoft також змінить дизайн панелі завдань — вона стане більш чистою і мінімалістичною, втратить частину іконок в області сповіщень, а значки додатків стануть меншими.

Microsoft планує завершити розробку нового дизайну Windows 10 до осені 2017 року — коли буде випущено чергове велике оновлення операційної системи. Можна очікувати, що перші ознаки зміненого дизайну почнуть з’являтися в інсайдерських збірках Windows 10 вже цієї весни або влітку.

Само собою, важка анімація і ефекти будуть навантажувати процесор, збільшуючи споживання пристроєм енергії, тому Microsoft доведеться передбачити їх відключення (як зараз можна відмовити від графічних ефектів ОС в налаштуваннях). З тієї ж причини Microsoft не стала додавати ефект Glass у Windows 8 — він був занадто ресурсномістким і збільшував мінімальні вимоги операційної системи до комп’ютера, хоча користі від нього фактично не було. Ефекти, які привнесе в Windows 10 проект NEON, ймовірно, будуть більш корисними і менш ресурсоємними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>