Фанати зняли на відео кидок фаєром у воротаря збірної Росії з …

Фанати зняли на відео кидок фаєром у воротаря збірної Росії з …

Ігорю Акінфєєву діагностували струс мозку й опік шиї.

У мережі з’явилося нове відео кидка фаєру у воротаря збірної Росії з футболу Ігоря Акінфєєва.

Інцидент стався на початку зустрічі зі збірною Чорногорії. Вболівальник господарів з північної трибуни стадіону “Під Гориця” кинув в голкіпера росіян запалений фаєр.  

Акінфєєв з поля був доставлений в госпіталь, де йому діагностували струс мозку й опік шиї. У зв’язку з інцидентом диктор оголосив про припинення матчу. Пауза тривала близько 40 хвилин, після чого зустріч була відновлена.  

Фаната, який кинув фаєр, вирахували за допомогою камери стеження і заарештували. Однак дограти зустріч так і не вдалося – за 20 хвилин до закінчення матчу вболівальники Чорногорії кинули сторонній предмет в захисника російської збірної Дмитра Комбарова, після чого на полі почалася бійка і матч був знову зупинений. На цей раз суддя вирішив не продовжувати зустріч.  

УЄФА проводить розслідування інциденту. За його підсумками, збірній Чорногорії може загрожувати технічна поразка з рахунком 0: 3.  

Інцидент з фаєром видно на третій хвилині відеозапису

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>