Фахівці назвали фрукти і овочі з найбільшим вмістом пестицидів

У США вчені, що працюють Департаменті сільського господарства, визначили фрукти і овочі, в яких вміст пестицидів найбільш високо. Одним з найбільш зіпсованих продуктів 2016 року виявилася полуниця.

Як кажуть американські фахівці, в 2017 році ситуація змін не зазнала. На чолі списку шкідливості по частині високого вмісту пестицидів залишилася та ж полуниця. За нею слід шпинат.

При цьому, зазначають учені, навіть після того, як ці продукти були добре помиті, пестициди в них залишилися, правда, вже в невеликій кількості. Всього фахівці США досліджували 48 видів фруктів і овочів. При цьому 70% з них містили в собі пестициди в тому чи іншому кількості.

Вченими було визначено, як вони її назвали, «сама брудна дюжина». Крім полуниці і шпинату, в список увійшли селера, яблука, персики, нектарини, груші, вишні, виноград, помідори, картопля і солодкий болгарський перець.

Працівники харчової промисловості не вважають наявність пестицидів у продукції показником того, що вона може нанести шкоду. Медики займають протилежну позицію.
На їхню думку, навіть продукти з низьким рівнем вмісту пестицидів дуже шкідливі новонародженим, немовлятам і дітям у молодшому віці

Виходячи зі своїх досліджень, вчені закликають вживати органічні продукти. Особливо, підкреслюють вони, це необхідно для того, щоб мінімізувати вплив пестицидів на дитячі організми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>