Фейгін пояснив, чого тепер можна очікувати у справі Сущенка

Про це він повідомив кореспондентові Укрінформу.

«Так вийшло, що справа Сущенка стала моєю останньою в адвокатській кар’єрі. Незважаючи на позбавлення мене статусу, я відчуваю відповідальність перед Романом, який на мене сподівається, і продовжу працювати по цій справі в трохи іншій якості. В понеділок ми з Романом попрощалися швидко, по-діловому – і тепер я буду робити все, щоб привітатися з ним вже на волі. Тут, повторюся, важлива дата – приїзд до Росії президента Макрона в кінці травня. Але є і найближча дата: вже 25 квітня – наступне засідання по справі Сущенка. У справі залишається адвокат, якого я встиг ввести в цей процес», – говорить Фейгін.

Читайте також: Захисника Сущенка позбавили статусу адвоката

Однак, за його словами, він не може зараз прогнозувати, як будуть розвиватися події в найближчому майбутньому.

«Не виключено, що до Романа прийшли офіцери ФСБ. Можливо, саме зараз вони розмовляють з ним, умовляючи продовжити роботу з іншим адвокатом, їх креатурою… Справа в тому, що за добу до цього від Сущенка вивезли співкамерника. Тобто він тепер опинився в «одиночці». Можливо, це було не випадково. Тому я зараз не готовий розмірковувати про подальшу тактику і стратегію захисту. Потрібно, як мінімум, дочекатися середи, дізнатися, яка ситуація, а тоді вже можна буде говорити детальніше», – вважає Фейгін.

Читайте також: Справа Сущенка: 25 квітня суд заслухає докази захисту

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

Читайте також: Долею Сущенка у Франції переймаються на офіційному рівні – посол

7 жовтня йому пред’явили звинувачення у “шпигунстві”. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд продовжив арешт Сущенка до 16 вересня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>