Фейгін припустив, на кого Кремль обміняє Сущенка

Адвокат Марк Фейгін вважає, що Сущенка можуть обміняти на когось із кадрових розвідників РФ, які захоплені на Донбасі й сидять у київській тюрмі.

Про це він заявив у інтерв’ю газеті «Факти і коментарі».

«Висловлю свою суб’єктивну точку зору. Сущенко розроблявся і був заарештований для обміну на когось, хто зараз сидить у київській тюрмі (ми знаємо, що на Донбасі були захоплені в полон кадрові розвідники РФ), а може, і не лише в Україні», – сказав він.

На думку Фейгіна, ймовірність такого обміну – «50 на 50».

«Тут можна будувати найрізноманітніші версії, але відповідь ми отримаємо тільки тоді, коли Романа обміняють і ми побачимо, на кого або на що. Тоді і стане зрозуміло, навіщо вся ця «шпигунська» справа затівалася», – зазначив адвокат.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка порушуючи міжнародні правила затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було висунуто звинувачення у “шпигунстві”. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву.

Читайте також: У Макрона отримали листа Сущенка – адвокат

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ” з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції – з 2010 року.

18 травня у Мосміськсуді у скарзі на продовження утримання під вартою Романа Сущенка до 30 червня було відмовлено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>