Фелпс побив олімпійський рекорд, який тримався дві тисячі років

Американець заніс собі в актив чергову медаль на Іграх в Ріо.


Фелпс

<!–     "" –>

Американський плавець Майкл Фелпс виграв четверту золоту медаль на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро і оновив власний рекорд, ставши першим в історії 22-кратним чемпіоном Олімпійських ігор.

На цей раз 31-річному спортсмену підкорилася дистанція 200 метри комплексом. На фініші він зумів випередити японця Косуке Хагіно майже на дві секунди. Варто відзначити, що минулі три медалі в Бразилії плавець взяв в запливі на 200 метрів баттефляем та у двох естафетах зі збірною США.

Що стосується медального рекорду, то Фелпс вже на 13 золотих нагород випереджає найближчих переслідувачів – Карла Льюїса, Марка Спітца, Ларису Латиніну і Пааво Нурмі, у яких по дев’ять медалей за перші місця на Іграх. Малоймовірно, що рекорд американця хтось зможе перевершити в майбутньому.

Більш того, Фелпс перевершив рекорд, якому було більше двох тисяч років. Він належав античному атлету Леоніду Родоському, який здобув 12 перемог в індивідуальних змаганнях.

Раніше Фелпс вже заявив, що Олімпійські ігри в Ріо стануть для нього останніми.

Нагадаємо, збірна США продовжує очолювати медальний залік Олімпіади-2016.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>