ФК "Маріуполь" відмовив "Динамо" у переграванні матчу в УПЛ

КИЇВ. 10 листопада. УНН. ФК “Маріуполь” дав офіційну відповідь на прохання київського “Динамо” про перегравання матчу, який не відбувся між командами в рамках 7-го туру УПЛ, інформує УНН з посиланням на прес-службу маріупольців.

“Маріуполь” на своєму сайті опублікував фотографії листів “Динамо” і своєї відповіді на нього. Відповідаючи на прохання суперника, маріупольці відмовили в ідеї зіграти зустрічі Прем’єр-ліги, чемпіонату U-21 і U-19.

“Бажання одного із клубів, навіть Гранда українського футболу, проводити матч чи ні, не може мати вирішального значення.

Тому ми не можемо погодитися з Вашою (адресовано “Динамо” – ред.) пропозицією зіграти у поєдинку, який не відбувся в чемпіонатах УПЛ, U-21 і U-19″, – йдеться у листі ФК “Маріуполь”.

Нагадаємо, що матч “Маріуполь” – “Динамо” повинен був відбутися в кінці серпня, проте кияни на нього не прибули, мотивуючи свій вчинок відсутністю гарантій безпеки в прифронтовому місті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>