Фоменко додатково викликав у збірну гравців з чемпіонатів Греції та Польщі

Євген Селін та Артем Путівцев допоможуть національній команді в товариських матчах.


евгений селин футбол

<!–      –>

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко замість травмованих гравців викликав у національну збірну захисників Євгена Селіна і Артема Путівцева.

27-річний Селін, на рахунку якого 15 матчів за збірну України, на правах оренди захищає кольори грецького “Платаніаса”. А його ровесник Путівцев тільки в цьому році перейшов з “Металіста” в польський клуб “Термаліка” і провів у чемпіонаті Польщі сім матчів. Для нього це дебютний виклик у національну команду.

“За весь період моєї роботи у збірній такої великої кількості травмованих не було. У Хачеріді ангіна, він сидить на уколах. Травмовані Рибалка, Коноплянка, Ракицький. Додатково ми подивимося Селіна і Путівцева, яких зараз викликали.

Путівцев може зіграти і крайнього, і центрального захисника. А у нас на сьогоднішній день є проблеми з центром оборони. Люди, з якими ми спілкувалися, непогано відгукуються про рівень гри Путівцева”, – зазначив Фоменко.

Нагадаємо, що тренерський штаб збірної України не викликав жодного легіонера з чемпіонату Росії. У ФФУ заявили, що таке рішення було прийнято виключно зі спортивних причин.


За матеріалами:

MatchDay


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>