Фонсека: Думаємо тільки про перемогу

Гент – це сильна команда, з сильними характеристиками, тому Шахтар підійде до гри максимально налаштованим.

У цьому запевнив головний тренер донецького клубу Паулу Фонсека, який поділився очікуваннями від матчу 4-го туру групового етапу Ліги Європи проти Гента, який відбудеться 3 листопада.

“Мотивація присутня абсолютно в кожному нашому матчі. Ми виходимо на кожну гру, і думаємо тільки про перемогу. Ми прекрасно знаємо, з якою командою зустрінемося. Я не беру результат першого матчу. Гент сильна команда, з сильними характеристиками. Ми будемо максимально налаштовані”, – запевнив він.

“Хоча ми виграли 5:0 – у нас були труднощі. До того моменту, як ми забили перший гол, Гент був дуже небезпечний. Після у нас з’явилося більше вільного простору і ми змогли грати на контратаках. Очікую, що завтра нас чекає складний матч”, – зазначив Фонсека.

Фонсека також повідомив, що має кілька сумнівів щодо стартового складу.

“Склад на матч? Є кілька сумнівів. Потрібен час, щоб прийняти остаточне рішення. Тому я не готовий зараз назвати стартовий склад. За невелику кількість днів у нас було багато матчів, і не всі встигали вчасно відновитися. Але я довіряю всім своїм гравцям, тому ми проводили ротацію”, – сказав фахівець.

“Якщо говорити про Коваленка, то так – він не приїхав з нами. Подивимося, кого я випущу завтра. Я ніколи не думаю про інший результат, окрім перемоги. Можу сказати точно, і люди, які працюють зі мною, можуть це підтвердити”, – підкреслив Фонсека, слова якого наводить Трибуна.

Нагадаємо, матч Гент – Шахтар відбудеться 3 листопада, початок о 22:05.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>