Форвард "Реала" Бензема відрахований зі збірної Франції і може не зіграти на Євро-2016

Карім Бензема не має права грати за “триколірних”, поки не буде закрито справу про шантаж.


карим бензема

<!–      –>

Форвард “Реала” Карім Бензема відрахований зі збірної Франції через скандал з шантажем партнера по національній команді – група аферистів загрожувала Матьє Вальбуена оприлюднити інтимне відео з його участю.

Як заявив президент Федерації футболу Франції Ноель Ле Грет, нападник не зможе грати за збірну, поки не буде закрито справу про шантаж Вальбуена. “Бензема не зможе зіграти за збірну в березні і навіть на Євро-2016, якщо ситуація не зміниться”, – сказав Ле Грет.

Сам Бензема з розумінням поставився до даного рішення. “Я поважаю це рішення і повністю довіряю нашому президентові Ле Гретту”, – написав футболіст у своєму “Твіттері”.

Бензема раніше зізнався, що брав участь у шантажі Вальбуена, але тільки як посередник, передаючи інформацію від шантажистів, які вимагали гроші. На даний момент футболіст перебуває під слідством. Якщо вина буде доведена, то йому загрожує до п’яти років в’язниці.

Додамо, що за виключення Бензема зі збірної раніше виступив прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>