Формула-1: Росберг виграв Гран-прі Росії

Російський етап “Королівських гонок” завершився перемогою німецького гонщика.


Росберг

<!–    - –>

В Сочі відбувся четвертий в поточному сезоні етап Формули-1. Основна гонка завершилася перемогою пілота “Мерседеса” Ніко Росберга.

Німець завоював поул у кваліфікації, після чого успішно стартував в основному заїзді, зберігши лідерство. Для Росберга гонка вийшла легкою, так як гонщик лідирував до самого фінішу, успішно здійснивши піт-стоп, тоді як діючий чемпіон світу Льюіс Хемілтон, який стартував десятим, зумів стати лише другим, відставши від головного конкурента на 25 секунд.

До трійки увійшов пілот “Феррарі” Кімі Райкконен, а його напарник Себастьян Феттель практично втратив шанси на чемпіонство, вибувши з гонки вже на старті після контакту з росіянином Даніілом Квятом.


123

<!– –>

Таким чином, це вже сьома поспіль перемога для Росберга, починаючи з минулого сезону. В поточному чемпіонаті німець випереджає Хемілтона вже на 43 очки.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>